SKYJET®

Ücretsiz kargo E-BikelarDetaylar

SKYJET® E-BIKES - Elektrikli Bisiklet SKYJET® E-BIKES - Elektrikli Bisiklet

Bütün SKYJET® E-Bikelar

Nitro Serisi

2023 model E-Bikelar

SKYJET®

NITRO

Her özelliğiyle en ince ayrıntısına kadar düşünülen NİTRO E-Bike'ı keşfedin.

BİZDEN HABERLER

Neden SKYJET almalıyım. Elektrikli bir bisikletten beklediğinizden fazlasını SKYJET te bulacaksınız.

Sertifikalı Ürünler

Bütün SKYJET E-Bikelar güvenlik standartlarına göre test edilmiş ve paketlenmiştir. Tüm SKYJET ürünleri, en üst düzey mühendislerimiz tarafından müşterilerimizin yüksek güvenliği için yüksek kaliteli yapıya sahip olarak tasarlanmıştır.

Satış Sonrası Destek

Destek ekibimiz ve lojistik ekibimiz Gaziantep merkezimizde bulunmaktadır. Sipariş takibi ve sevkiyat bilgileriniz hakkında e-posta ve canlı sohbet yoluyla bilgi alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Bize Ulaşın sayfasını ziyaret edin.

2 Yıl Garanti

SKYJET'te 1 numaralı misyonumuz, sorunsuz bir satış sonrası destek hizmeti sunmaktır. Her müşteri memnun olana kadar kendimizi çalışmaya adadık. Her SKYJET ürünü 2 yıl garanti hakkına sahiptir! Müşteri hizmetlerimiz ile canlı sohbet, e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı ve Ücretsiz Kargo

SKYJET, tüm elektrikli bisikletlerde ücretsiz gönderim sağlar. SKYJET, kargo takip numaralarını e-postayla takip etmenizi sağlar ve siparişinizi istediğiniz zaman web sayfamızın altından kontrol edebilirsiniz. Yurtiçinde hizmet veren kargo firmaları üzerinden 3 iş günü içerisinde ürününüzü kargoya veriyoruz.